E-mail marketing jest tani, skuteczny i powszechnie stosowany

Email marketing dla małych, średnich i dużych firm z WSO International

Skuteczny e-mail marketing musi być doskonale zaplanowany!

Dzięki e-mail marketingowi masz skuteczną metodę na zwiększenie sprzedaży i lojalności klientów. Wiele firm już z powodzeniem stosuje e-mail marketing, a liczba ta stale rośnie. Jeśli używasz lub planujesz używać e-mail marketingu, powinieneś zwrócić uwagę na kilka punktów, ponieważ wiele firm również popełnia błędy podczas wysyłania e-maili. Zaczyna się to od układu graficznego, a kończy na wdrożeniu polityki prywatności.

Welche Gründe sprechen für E-Mail-Marketing?

Jakie są inne powody?

 • Dodatkowo można optymalnie przesuwać sezonowe krzywe sprzedaży.

   

 • Dzięki e-mail marketingowi, nie ma większych strat.

   

 • Nawet małe przedsiębiorstwa i firmy rozpoczynające działalność mogą natychmiast zacząć pozyskiwać i utrzymywać klientów bez ponoszenia dużych kosztów.

   

 • Regularny kontakt zmienia postrzeganie Państwa firmy oraz jej produktów i usług przez odbiorcę.

Są to tylko najważniejsze zalety, które przemawiają za wykorzystaniem email marketingu. Poniżej wyjaśnimy teraz nasze podejście do planowania i wdrażania.

Każdy początek jest trudny, nawet przy e-mail marketingu!

O czym należy pamiętać, rozpoczynając kampanie e-mail marketingowe? Na początku jest planowanie definicji grupy docelowej według demograficznych, socjologicznych i monetarnych grup docelowych. Następnie zaczynasz od następujących punktów:

Po pierwsze, należy przyciągnąć subskrybentów, którzy chcą otrzymywać newsletter. W idealnym przypadku można to zrobić za pośrednictwem własnej strony internetowej i połączonych kanałów mediów społecznościowych, gdzie można dzielić się treściami i w ten sposób zyskać abonentów. Przy generowaniu abonentów bezwzględnie konieczne jest przestrzeganie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych. Dlatego też należy zaprojektować formularze w taki sposób, aby były one bezpieczne prawnie, tak aby były po bezpiecznej stronie. Po wygenerowaniu ich do wysłania, zaczyna się prawdziwa praca.

Następnie należy stworzyć plan redakcyjny, który obejmuje okres co najmniej 6-12 miesięcy. Nie ma nic bardziej nieefektywnego niż szybko tworzone newslettery bez większego wpływu na treść i materiał wizerunkowy. Powinna ona zawierać treści, odpowiednie kanały dystrybucji i niezbędne materiały dodatkowe.

Aller Anfang ist schwer, auch bei E-Mail-Marketing!
E-Mail-Marketing

Jakie są powody e-mail marketingu?

Przyczyny realizacji kampanii email marketingowych są liczne i różnorodne. Elastyczność i skuteczność są z pewnością jednymi z najważniejszych powodów. Ale jest jeszcze wiele innych punktów do rozważenia:

 • Nie ma tańszego sposobu na odwoływanie się do ofert z własnej firmy. Koszty e-mail marketingu są znacznie niższe niż w przypadku innych form reklamy.

 • Zawsze zwracasz się do właściwej grupy docelowej, ponieważ sam musisz wygenerować odbiorców maili reklamowych lub kupić je specjalnie.

   

 • Oceny e-mailowych newsletterów mogą bardzo dokładnie odzwierciedlać interesy Państwa klientów. Możesz optymalnie zmierzyć obrót w porównaniu z kosztami, tak aby zawsze mieć na uwadze zwrot z inwestycji.

 

Welche Gründe gibt es noch

Oceny e-mail marketingu

Równolegle z dwoma pierwszymi punktami należy również zastanowić się nad oceną kampanii e-mailowych, ponieważ każda wysyłka powinna być dokładnie zmierzona. W tym celu możemy polecić kilka narzędzi, które dają dokładny wgląd w skuteczność. Daje to dobry wgląd w sprzedaż, rezygnację z subskrypcji, zapytania o kontakt i inne dane.

Wysyłając newslettery, należy wziąć pod uwagę wszystkie urządzenia końcowe, ponieważ jest to jeden z kluczowych czynników sukcesu kampanii. Dopasuj teksty i obrazy do okazji i grupy docelowej. Jest wiele punktów do rozważenia, które oczywiście chcielibyśmy dla Państwa sprawdzić.

Mniej znaczy więcej! Dotyczy to również wysyłki pocztą elektroniczną. Zwróć uwagę na wysokiej jakości treści, które zawierają prawdziwą wartość dodaną dla odbiorcy. Korzystaj z najlepszych ofert swojej firmy, nie przesadzając. To jest cienka linia, że idziemy razem z tobą.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Możemy wspierać Państwa w planowaniu, wdrażaniu i tworzeniu wysokiej jakości tekstów i treści. Czyniąc to, rozwijamy się wraz z Tobą w odpowiednich obszarach odpowiedzialności. Dla nas jest to przede wszystkim kwestia zrozumienia danej branży. Przywiązujemy do tego szczególną wagę, ponieważ jest to dla nas klucz do sukcesu. Pomagamy Ci lepiej zrozumieć Twoich klientów i korzystamy z ich wiedzy. W ten sposób zapewniamy im ich własny, zewnętrzny punkt widzenia, ponieważ często przezwyciężamy pewną ślepotę na firmę.

 

Marketing e-mailowy i korzyści

E-mail marketing jest dobry dla sprzedaży, dla lojalności klientów i dla procesu uczenia się w firmie. Dużo dowiadujesz się o swoich klientach i ich życzeniach. Zwiększacie Państwo również świadomość swojej firmy oraz jej produktów i usług.

 • Świadomość marki
 • Click rates
 • Sprzedaż
 • Kontakty

Oferujemy im naszą pomoc bez konieczności angażowania się w długoterminowe umowy!

Chcielibyśmy powiązać cię z nami poprzez nasze usługi. Dlatego też rezygnujemy z długoterminowych zobowiązań umownych i wysokich kosztów rozruchu. Dlatego mamy wieloletnią bazę klientów, z których niektórzy są z nami od ponad 10 lat!

 E-Mail-Marketing und die Vorteile

Zaczynajmy!

Umówmy się na spotkanie i opracujmy kampanię, która zakończy się sukcesem!

Lokalizacja

WSO International
Droga Grevenbroicher 45
50829 Kolonia Niemcy
Telefon: +49 221/29884152
E-mail: info@web-seo-online.com