Optymalizacja lokalnych wyszukiwarek

Lokalna optymalizacja wyszukiwarek dla małych i średnich przedsiębiorstw

Pozyskiwanie klientów lokalnych za pomocą Google

Firmy prowadzące lokalny sklep, kancelarię prawną, klinikę lub praktykę mogą skorzystać z lokalnej optymalizacji wyszukiwarek w celu przyciągnięcia klientów i wygenerowania większej sprzedaży w dłuższej perspektywie. Dotyczy to również klientów posiadających kilka sklepów w różnych dzielnicach lub miastach. Optymalizacja lokalnych wyszukiwarek internetowych jest również środkiem budowania zaufania, ponieważ współpracujemy z nimi w celu zapewnienia rzeczywistych ocen i szerokiego rozpowszechnienia ich świadomości marki. Odnosi się to zarówno do sprzedaży towarów konsumpcyjnych, jak i do wszelkiego rodzaju usług.

Lokale Geschäfte, Arztpraxen und Gastronomie

Centralnym instrumentem optymalizacji lokalnych wyszukiwarek jest Google Business Entry, który jest połączony z systemem Google Maps. Korzyść z takiej lokalnej optymalizacji polega na tym, że dobra jedna trzecia wszystkich zapytań użytkowników tygodniowo odnosi się do zapytań lokalnych. Prawie trzy czwarte z tych kwerend powoduje, że poszukiwana firma jest rzeczywiście odwiedzana. Obejmuje to ponad 90% firm, których lokalny wpis znajduje się w czołówce wyników Google.

Lokale Suchmaschinenoptimierung

Wspólnie z Państwem opracowujemy precyzyjną strategię i wdrażamy ją przy Państwa współpracy. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie optymalizacji stron internetowych i według ostatniej Penguin Update 2014 jesteśmy pionierami w dziedzinie lokalnej SEARCH ENGINE OPTIMIZATION. Ponadto, możemy również dostarczyć Państwu nasze doświadczenie w zakresie wdrażania lokalnej reklamy w wyszukiwarkach. W ten sposób zwracasz się tylko do potencjalnych klientów, pacjentów lub klientów z Twojego regionu.

Google my business

Dla kogo przydatna jest optymalizacja lokalnych wyszukiwarek?

Odpowiedź jest bardzo prosta: Dla wszystkich firm i usługodawców, których oferta jest silnie związana z lokalizacją lub regionem. Klasyczny handel detaliczny, rzemieślnicy, firmy gastronomiczne, lekarze, szpitale, studia fitness oraz wszelkiego rodzaju oferty kulturalne i sportowe. Ponadto, szczególnie firmy, których zawody są regulowane w zakresie reklamy, mogą odnieść korzyści. Dotyczy to przede wszystkim lekarzy specjalistów i prawników.

Werbung und Aktionen

Wie finde ich die richtigen Keywords für einen optimalen lokalen Eintrag?

Das funktioniert eigentlich genauso, wie bei einer nationalen Suchmaschinenoptimierung. Es gibt zahlreiche Werkzeuge für eine optimale Keyword Recherche, die man alle kostenlos nutzen kann. Einen Überblick über diese Tools findet man hier.  Es hilft natürlich auch eine vorherige Zielgruppe zu ermitteln, der gerade dabei erlebt man oft Überraschungen. Das liegt oftmals daran, dass man selbst eine gewisse Betriebsblindheit entwickelt hat. Das ist ausgesprochen menschlich und lässt sich durch das Beauftragen einer SEO Agentur schnell beheben, denn die entwickelt schnell eine Kundensichtweise.

Bewertungen und Interaktion

Jakie są wytyczne Google’a?

Jedynym wymogiem dla wpisu na listę firm Google jest to, aby firmy z takim wpisem miały bezpośredni kontakt z klientem w godzinach otwarcia. Na początku brzmi wiarygodnie, ale jest też wiele firm, które stworzyły taki wpis, nie będąc na miejscu. Są one systematycznie porządkowane przez Google.
Jak znaleźć odpowiednie słowa kluczowe dla optymalnego wpisu lokalnego?
W rzeczywistości działa to dokładnie tak samo, jak w przypadku optymalizacji krajowych wyszukiwarek. Istnieje wiele narzędzi do optymalnego badania słów kluczowych, z których wszystkie mogą być używane bezpłatnie. Przegląd tych narzędzi można znaleźć tutaj. Oczywiście pomaga to również określić wcześniejszą grupę docelową, w której często zdarzają się niespodzianki. Często wynika to z faktu, że samemu rozwinąłeś pewną operacyjną ślepotę. Jest to niezwykle ludzka sprawa i można jej szybko zaradzić poprzez wynajęcie agencji SEO, ponieważ szybko rozwijają one perspektywę klienta.

Lokaler Geschäftskundeneintrag bei Google

Które punkty odgrywają ważną rolę w udanym wejściu na rynek lokalny?

Najważniejszym punktem, tak logicznym, jak to może się wydawać, jest odległość firmy od miejsca, w którym znajduje się zapytanie ofertowe. Należy wyjaśnić, że bardzo duże miasta również odgrywają tu pewną rolę. Jeśli ktoś szuka studia fitness w Hamburgu Barmbek, nie znajdzie go na drugim końcu miasta. Chyba że szukają konkretnej siłowni i jest tylko to jedno studio.

Google my business

Trzecią ważną kwestią są kompetencje i reputacja spółki giełdowej. Jeśli masz wiele dobrych ocen od klientów, pacjentów, klientów lub innych użytkowników, Twój ranking będzie stale wzrastać. Nie bez znaczenia są również linki zwrotne strony internetowej oraz linki wewnętrzne stron internetowych. Jednak budując linki, należy skupić się wyłącznie na jakości, ponieważ wtedy jest się zawsze po bezpiecznej stronie. W przypadku tworzenia wpisu w katalogu firmowym, identyczne dane biznesowe, dane adresowe i numery telefonów powinny być zawsze przechowywane w tej samej pisowni. Zwiększa to również szanse na dobry ranking.

Bewertungen und Interaktion
Lokale Geschäfte, Arztpraxen und Gastronomie

Drugą ważną kwestią jest treść tekstu opublikowanego wraz z wpisem biznesowym. Jeśli zawartość dobrze pasuje do wprowadzonego słowa kluczowego, zwiększa to szansę na dobry ranking. Dlatego dobre badanie słów kluczowych i wybór odpowiedniej kategorii jest zawsze podstawą sukcesu.

Werbung und Aktionen

Po utworzeniu listy biznesowej Google, Google ocenia zachowanie odwiedzających witrynę. Główną rolę odgrywa tu długość pobytu, ewentualne prośby o kontakt i inne rzeczy. Im więcej rzeczy się dzieje, tym większa jest reputacja strony. Dlatego należy również zamieścić dobre zdjęcia firmy, dobrane do danej kategorii oraz teksty.

Skorzystaj z oferty Google Business do reklamy!

Google Business Listing oferuje wiele możliwości, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę. Zamieszczenie ogłoszenia biznesowego to świetny sposób na publikację wiadomości o firmie, nowości produktowych czy ofert specjalnych.

 

We wpisach dostępnych jest w sumie 300 słów, o których można krótko i zwięźle poinformować odwiedzających. Zdjęcia mogą być również publikowane, a ich znaczenie nie powinno być lekceważone.

Jeśli wypełnisz kategorię produktów i usług, możesz również regularnie ogłaszać oferty, usługi dodatkowe, środki płatnicze, parkingi i wiele innych. Są one następnie oznaczane oddzielnie w odpowiednim wyszukiwaniu.

Co jeszcze jest ważne, jeśli chcesz odnieść sukces na liście Google Business?

Ważnym elementem są opinie, które zostały wydane na temat Twojej firmy przez odwiedzających, klientów, pacjentów, klientów lub innych partnerów biznesowych. Wysoki odsetek odwiedzających, którzy nie mieli nic wspólnego z Tobą lub Twoją firmą, wykorzystuje te opinie jako podstawę swoich decyzji. Pomagamy firmom zbierać prawdziwe recenzje w ramach naszej Lokalnej Optymalizacji Wyszukiwarek i tym samym poprawiać ich własny ranking. Oczywiście pomocne jest to, że firma jest tak dobrze pozycjonowana, że łatwo jest klientom wystawić bardzo dobrą ocenę. Istnieje wiele sposobów na ukierunkowanie treści recenzji. Pomaga to innym osobom odwiedzającym Twoją firmę wejść na stronę klienta, aby lepiej ocenić Twoją firmę.

Bewertungen sammeln und Interaktion steuern!

Przy danej ocenie należy zwrócić uwagę na to, że jest ona napisana tak szczegółowo, jak to tylko możliwe, aby inni odwiedzający mogli się dobrze zorientować. Ponadto należy reagować na recenzje, niezależnie od tego, czy są one negatywne czy pozytywne. Jest to kolejny aspekt, jeśli chcesz zoptymalizować wejście klienta biznesowego. Jeśli zaoferujesz dodatkowe punkty, możesz otrzymać dodatkowe punkty bonusowe. Obejmują one link umożliwiający umówienie się na spotkanie, wysokiej jakości materiał zdjęciowy i inne opcjonalne ulepszenia. Każda interakcja wykonana przez osobę odwiedzającą Twój biznesowy wpis klienta przyczynia się do poprawy. Optymalizacja lokalnych wyszukiwarek lub SEA jest więc naprawdę ważną kwestią dla lokalnych przedsiębiorstw i jesteśmy właściwym partnerem dla Twoich pomysłów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc!

Steigern Sie ihre Umsätze mit Google my business

Google mój biznes

Lista biznesowa Google jest interesująca dla każdego i jest doskonałym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów.

Lokalna optymalizacja wyszukiwarek dla sklepów

Pozyskuj klientów na miejscu dla wszystkich typów sklepów za pomocą Google Business Customer Entry!

Lokalna optymalizacja wyszukiwarki dla gabinetów lekarskich

Wykorzystaj naszą wiedzę i pozyskaj nowych pacjentów poprzez optymalizację lokalnych wyszukiwarek.

Lokalna optymalizacja wyszukiwarek dla prawników

Zdobądź nowych klientów dzięki swojej dobrej reputacji w sieci!

Lokalna optymalizacja wyszukiwarek dla firm gastronomicznych

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki zoptymalizowanemu wpisowi w Google!
Lokalna optymalizacja wyszukiwarek dla firm motoryzacyjnych

Lokalna optymalizacja wyszukiwarek dla firm motoryzacyjnych

Masz świetny garaż. Daj znać innym!

Lokalna optymalizacja wyszukiwarek dla firm z branży kultury

Lokalna optymalizacja wyszukiwarki dla muzeów, teatrów i wszelkiego rodzaju imprez!

Zaczynajmy!

Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat możliwości. Porozmawiaj z nami!

Lokalizacja

WSO International
Droga Grevenbroicher 45
50829 Kolonia Niemcy
Telefon: +49 221/29884152
E-mail: info@web-seo-online.com