Serwis prasowy i wpisy na blogu

Serwis prasowy o wysokiej jakości treści

Dbamy o efektywną prasę i szczegółową pracę nad publikacjami oraz zwracamy uwagę na najważniejsze fakty:

Trzymamy to krótko

Często zaleca się napisanie komunikatu prasowego o objętości ponad 500 słów. Polecamy raczej komunikaty prasowe o objętości 250 – 350 słów i wolimy skupić się na ich optymalizacji.

Serwis Prasowy

Serwis Prasowy

Dajemy komunikat prasowy o właściwej strukturze

Komunikat prasowy powinien mieć specyficzną strukturę. Ważne słowa kluczowe są zintegrowane w rzucającym się w oczy nagłówku o maksymalnej długości 100 znaków. Po tym następuje podsumowanie wyjaśniające, o co w tym wszystkim chodzi. Odpowiedzi na wszystkie ważne pytania W znajdują się teraz w poniższym tekście. Następnie przedstawiamy Państwa firmę w kilku zdaniach, a na koniec podajemy nazwisko osoby kontaktowej do wiadomości. Jeśli nazwa firmy zawiera słowo kluczowe, zaleca się jego użycie.

Strukturyzujemy Twoją wiadomość

Pracujemy z dobrze przemyślanymi nagłówkami. Służy to ułatwieniu odczytania komunikatu, jak również z punktu widzenia SEO.

Używamy tekstów linków

Przywiązujemy dużą wagę do linkowania tekstów i umieszczania przemyślanych linków na Twoich stronach głównych i podstronach. Jeśli tylko w informacji prasowej zamieścisz link do swojej strony głównej, nie popełniasz błędu, ale brakuje ci potencjału. Z PM możesz w końcu odwołać się do podstron swojej oferty, które w przeciwnym razie są raczej mało rozważane z linkami.

Używamy zdjęć

Logo Państwa firmy lub pożądany wizerunek włączamy do informacji prasowej. To logo jest często pokazywane jako obraz podglądowy. Zwiększa to rozpoznawalność i robi dobre wrażenie.