Rok 2021 przynosi pewne innowacje w czynnikach rankingu Google

Generator GIF Shift Layout pomaga .

 

Generator GIF Shift Layout pokazuje słabe punkty

W przyszłym roku nastąpią pewne zmiany w algorytmie wyszukiwania Google. Zgłosiliśmy to już w naszym ostatnim artykule w maju na temat Core Web Vitals. Teraz pojawia się pytanie: Co możemy zrobić, aby sprostać nowym oczekiwaniom? Tutaj przedstawiamy możliwość. Core Web Vitals zawiera kilka czynników, których waga zostanie uwzględniona w nowej ocenie na różne sposoby.

 

Google Currents und Google G-Suite

Co można zrobić dla dobrego witalizmu w sieci?

Powinieneś bliżej przyjrzeć się swojej stronie internetowej i stale korygować słabe punkty w jej układzie. Jedną z możliwości jest generator GIF Shift Layout, który pokazuje słabe punkty w układzie strony i dostarcza rozwiązań. Ponadto, narzędzie to potrafi odróżnić mobilną stronę internetową od strony stacjonarnej. Najpierw wchodzisz na stronę internetową projektu i wchodzisz tam na swoją stronę. Stronę internetową projektu można znaleźć tutaj: Generator GIF Shift Layout

Co jeszcze możesz zrobić?

Generator jest tylko jedną z możliwości, jeśli chcesz wcześnie wyczyścić ewentualne błędy na swojej stronie. Dodatkowo można zainstalować rozszerzenie dla przeglądarki Google Browser Chrome. To rozszerzenie można znaleźć tutaj: Rozszerzenie Chrome WebVitals Po instalacji rozszerzenie oferuje odpowiednie numery dla aktualnie wyświetlanej strony, które można analizować i konwertować.

Google Currents

Jakie czynniki są ważne?

Jednym z ważnych czynników będzie układ na stronach internetowych, a w szczególności zachowanie się układu na różnych urządzeniach i przy użyciu różnych przeglądarek. Jeśli obrazy, filmy i formularze szybko i nieoczekiwanie zmienią pozycję w przeglądarce, wyświetlona zostanie zawartość, której odwiedzający stronę w ogóle nie chciał widzieć. W wielu przypadkach przyczyny takich przesunięć układu leżą w minimalnie różnych czasach ładowania obrazów i innych elementów.

Google Currents fördert die Kommunikation

Nigdy więcej niczego nie przegapisz!

Czy chciałbyś raz w miesiącu zapoznać się z nowościami w branży?