#SMC 2020 pomimo Corony i odbywa się online od 26.10 do 28.10.2020 r.

DEMEXCO wskazało drogę, a #SMC nie będzie długo pytać. Tegoroczne #SMC odbędzie się w dniach 26.10 – 28.10.2020 i oferuje szeroki wachlarz interesujących tematów dla sektora mediów społecznościowych. Najnowsze osiągnięcia będą odgrywały ważną rolę, podobnie jak strategiczne ukierunkowanie w nadchodzących latach. Wielu znanych mówców podzieli się swoją wiedzą na temat kampanii na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Twitterze.

Nowe funkcje, które mogą być wykorzystywane w działalności operacyjnej, zostaną zaprezentowane tutaj. Obejmują one funkcje w Facebooku Business Manager i wskazówki dotyczące zwiększenia zasięgu Instagram. Ponadto, podane są cenne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać LinkedIn w obszarze klientów biznesowych.

Można być ciekawym poszczególnych prezentacji i wywiadów eksperckich, ponieważ w przyszłym roku również w sektorze mediów społecznościowych pojawi się wiele nowych wyzwań i możliwości. Jeśli nadal chcesz zarezerwować bilety na #SMC 2020, możesz to zrobić tutaj: Bilety #SCM

#SMC 2020 pomimo Corony i odbywa się online od 26.10 do 28.10.2020 r.

Nie chybiaj więcej!

Chcesz mieć comiesięczny przegląd nowości w branży?