Optymalizacja wyszukiwarek z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju!

Optymalizujemy Twoją stronę internetową zgodnie z najnowszymi metodami i z ponad 10 letnim doświadczeniem w optymalizacji stron internetowych!

Lokalne, krajowe czy międzynarodowe?

Możemy dostosować nasze usługi w zakresie optymalizacji wyszukiwarek dokładnie do Państwa życzeń!

Strony internetowe

Optymalizujemy Twoją stronę internetową we wszystkich ważnych obszarach i znacząco zwiększamy liczbę odwiedzających!

sklepy internetowe

Znamy wszystkie popularne systemy sklepowe i optymalizujemy Twój sklep we wszystkich ważnych obszarach!

Strony internetowe nienastawione na zysk

Angażujemy się w akcje charytatywne, kiedy mamy czas!

Porada

Nasz serwis doradczy oferuje Państwu dokładny wgląd w naszą pracę z wyprzedzeniem!

Badania nad słowami kluczowymi

Wspólnie z Państwem badamy wszystkie istotne słowa kluczowe i wykorzystujemy je do tworzenia wysokiej jakości tekstów.

Zmierzyć naszą pracę!

Umożliwiamy Ci mierzenie i ocenę naszej pracy!

Optymalizacja wyszukiwarek zwiększa wydajność Twojej strony internetowej!

Więcej sprzedaży, więcej zapytań czy więcej kontaktów? Wydobywamy z Twojej strony wszystko, co jest możliwe!

  • Odwiedzający
  • Sprzedaż
  • Wnioski o kontakt
  • Stawka skokowa

Udana optymalizacja wyszukiwarek jest możliwa tylko wtedy, gdy pomyślisz o odwiedzającym!

Dla powodzenia SEO bardzo ważne są następujące czynniki!

Optymalizacja wyszukiwarek

Termin SEO (Search Engine Optimization), czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych, służy do opisania optymalizacji strony internetowej w celu umieszczenia odpowiednich terminów (słów kluczowych) jak najwyżej w wyszukiwarce Google. Tutaj słowo to opisuje wszystkie prace, które są ważne dla skutecznej optymalizacji wyszukiwarek w poszczególnych wyszukiwarkach (Google, Bing, Yahoo, Baidu, Yandex i Co.).

Dla wielu operatorów stron internetowych i sklepów, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to książka z 7 pieczęciami, ponieważ wielu z nich nie rozumie lub nie wie jak działają wyszukiwarki. Ponadto sukcesu zwykle nie da się osiągnąć w krótkim czasie, ale tylko dzięki cierpliwości i dużej pracy. To odróżnia optymalizację pod kątem wyszukiwarek od marketingu w wyszukiwarkach, ponieważ przy klasycznej reklamie można osiągnąć również krótkoterminowe sukcesy. Sukcesy te często obejmują jednak wysokie koszty kliknięć.

Wyjaśniamy tutaj, na jakich środkach opieramy się w optymalizacji wyszukiwarek i jednocześnie usuwamy pewne uprzedzenia. W tym celu wymieniliśmy 20 punktów, które odgrywają decydującą rolę w SEO. Zasadniczo rozróżniamy w optymalizacji dla wyszukiwarek pomiędzy optymalizacją onpage i offpage. Dzięki optymalizacji Onpage wykonywane są wszystkie prace, które są niezbędne do stworzenia strony internetowej. Ponadto istnieją czynniki ludzkie, które często giną w szybko zmieniającym się czasie.

SEO punkt 1 – Czynnik ludzki

Aby SEO odniosło sukces, potrzebujesz cierpliwości i zaufania do wynajmowanej agencji SEO. Szybki sukces, który często obiecuje się przez telefon, może tam być, ale będzie też krótkotrwały i w najgorszym przypadku będzie skutkował karą w Google. Naprawdę udana optymalizacja wyszukiwarek jest długoterminowa i wymaga dobrego przygotowania oraz wielu analiz. Obejmuje to zarówno analizę własnej strony internetowej, jak i dokładną analizę konkurencji. Dobra agencja SEO wie, jak to zrobić, ale nie potrafi zrobić magii.

 

SEO Punkt 2 - Współpraca

SEO punkt 3 – Struktura strony internetowej

Zbudowanie strony internetowej jest najważniejszym krokiem do udanego umieszczenia jej w głównych wyszukiwarkach. Im bardziej uporządkowana jest strona internetowa, tym większe jest prawdopodobieństwo. Doradzamy w tym zakresie szczegółowo, tak aby wszystkie istotne słowa kluczowe zostały umieszczone na stronie, a jednocześnie zoptymalizowane zostało zachowanie użytkownika. Celem jest, aby użytkownicy intuicyjnie odnajdywali się na Twojej stronie i szybko byli prowadzeni tam, gdzie chcą się udać. Pomożemy Ci uporządkować stronę logicznie i tematycznie. Strona startowa jest początkiem logicznego i szybkiego łącza do wszystkich odpowiednich podstron. Kiedy to nastąpi, wszystkie główne wyszukiwarki, takie jak Google i Co, nagrodzą Cię.

SEO punkt 4 - Właściwy adres URL

SEO punkt 5 – Mobilny przyjazny + czas załadunku

Oczywiście, Twoja strona internetowa powinna być również wyraźnie przedstawiona na urządzeniach przenośnych. Liczba użytkowników urządzeń mobilnych rośnie z roku na rok i dlatego nie ma mowy o optymalizacji urządzeń mobilnych. Dotyczy to nie tylko optymalizacji działania wyszukiwarek, ale również wszystkich działań z zakresu marketingu w wyszukiwarkach. Nie zaprzeczamy, że istnieją różnice charakterystyczne dla danej branży, ale tendencja z ostatnich kilku lat jest wyraźnie widoczna. Ustalamy z naszymi klientami wszystkie ważne parametry, jeśli nie są one jeszcze dostępne, i umożliwiamy śledzenie rozwoju za pomocą Konsoli wyszukiwania Google. Google Speedtest, Pingdom lub wiele innych narzędzi dostarcza również cennych informacji o tym, jakie czasy ładowania są wymagane na danym urządzeniu. Jednocześnie na pierwszy rzut oka widać, jaki jest potencjał poprawy. Motto brzmi: Im szybciej, tym lepiej.

Tymczasem mobilny indeks wyników Google zastąpił klasyczny indeks wyszukiwania i dalsze narzędzia, które Google wprowadził w ostatnich latach, mogą być wykorzystywane do poprawy. Przyspieszone strony mobilne wysmuklają się na tyle, że można je wczytać niemal w czasie rzeczywistym. Wiele systemów zarządzania treścią posiada rozszerzenia, które często mogą być bezpłatnie wykorzystane do realizacji szybkiej mobilnej strony internetowej. Ponieważ prędkość strony internetowej jest klasyfikowana jako oficjalny czynnik rankingu od 2018 roku, pełny potencjał powinien być zawsze wykorzystany w tym miejscu.

Co więcej, szybki czas ładowania ma również bezpośredni i pośredni wpływ na sukces Państwa strony internetowej. Sprzedaż lub zapytania o kontakt rosną, a wskaźnik odbicia spadnie, jeśli klienci szybciej znajdą to, czego szukają. Ponieważ czas spędzony na stronie internetowej jest również ważnym czynnikiem w rankingu, wyniki w wyszukiwarkach będą się poprawiać.

SEO punkt 6 - Wysokiej jakości zawartość jest najwyższym wymogiem SEO

SEO Punkt 7 – H1, H2 i inne pozycje

Nagłówki na Twojej stronie internetowej są również istotnym czynnikiem, jeśli chodzi o dobrą optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Podobnie jak w przypadku gazet (dla młodszych z nas: są to duże broszury informacyjne wykonane z papieru, dostarczane codziennie i zawierające istotne informacje), nagłówki są przyciągające wzrok, które dają użytkownikowi szybki przegląd treści. Dzielą one zawartość strony na ważne i mniej ważne obszary. Optymalizujemy wszystkie nagłówki według zawartości tematycznej tak, aby użytkownik i wyszukiwarki rozpoznały przejrzystą strukturę.

 

SEO punkt 8 - Optymalizacja metadanych

SEO punkt 9 – Badania nad słowami kluczowymi

Badanie odpowiednich słów kluczowych odbywa się podczas całej optymalizacji wyszukiwarki. Każde słowo kluczowe może pomóc w generowaniu sprzedaży lub uzyskaniu kontraktu. Dlatego też badania powinny być prowadzone na początku optymalizacji wyszukiwarek, po utworzeniu kategorii i jako środek towarzyszący powinien być to proces ciągły. W wyszukiwaniu słów kluczowych zawsze brane są pod uwagę słowa lokalne i ponadregionalne. Ponieważ lokalne poszukiwania stają się coraz ważniejsze, należy przeprowadzić tu również rozsądne badania.

Słowa kluczowe, które zawierają informacje dla użytkownika

9.4 – Słowa kluczowe, które zawierają informacje dla użytkownika

Są to słowa kluczowe, które mogą nie generować natychmiastowej sprzedaży, ale które zwrócą uwagę użytkownika na Twoją stronę internetową. Takie słowa kluczowe zaspokajają natychmiastowe zapotrzebowanie na informacje i mogą w dłuższej perspektywie zwiększyć sprzedaż. Te słowa kluczowe są również bardzo ważne, ponieważ zawierają one wartość dodaną dla odwiedzających Twoją stronę internetową.

9.5 – Słowa kluczowe, które zawierają własną markę

Markowe słowa kluczowe są jednymi z najcenniejszych słów kluczowych w optymalizacji wyszukiwarek i reklamie, ponieważ prawdopodobieństwo zamiaru zakupu jest niezwykle wysokie. Jeśli udało Ci się rozwinąć własną markę w odpowiednie słowo kluczowe, to naprawdę udało Ci się to osiągnąć. Często te słowa kluczowe są wciąż zaniedbywane. Pomagamy im rozwijać ich własną markę.

9.6 – Słowa kluczowe, które prowadzą bezpośrednio do jednej z Twoich podstron

Te słowa kluczowe są również częścią rozwoju własnej marki, ponieważ użytkownik chce się dostać bezpośrednio do konkretnej podstrony podczas wyszukiwania.

SEO punkt 11 - Regularnie sprawdzaj swoją stronę internetową pod kątem błędów

SEO punkt 11 – Regularnie sprawdzaj swoją stronę internetową pod kątem błędów

Unikanie błędów jest również jednym z procesów, który musi być wielokrotnie przeprowadzany podczas optymalizacji wyszukiwarek. 404 błędów należy zawsze unikać, ponieważ mają one negatywny wpływ na optymalizację wyszukiwarek. Jest to sygnał dla Google, że zawsze masz swoją stronę pod kontrolą. Konsola wyszukiwania Google jest dobrym narzędziem do śledzenia wszystkich nieprawidłowych adresów URL. Doradzamy w szczegółach i razem z Tobą ustawiamy 404 strony, po których można łatwo poruszać się w razie problemów.

SEO punkt 13 – Budowanie połączeń organicznych

Uzyskiwanie dobrych backlinków jest jedną z najwyższych dyscyplin w udanej optymalizacji wyszukiwarek. W wielu branżach bardzo dobre linki zwrotne są niezbędne, jeśli chcesz znaleźć się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania dla wysoce konkurencyjnego słowa kluczowego. Żaden obszar SEO nie jest jednak tak delikatny jak budowa ogniw. Nie należy w ogóle kupować linków zwrotnych, ponieważ narusza to przepisy Google i oferuje ogromne możliwości ataku. Wspieramy Państwa dobrą strategią backlink i jej realizacją.

Koszty optymalizacji wyszukiwarek
SEO punkt 1 - Czynnik ludzki

SEO punkt 2 – Współpraca

Zawsze należy pamiętać, że agencja SEO jest tylko tak dobra, jak informacje, które posiada. Nie oczekuj, że wszyscy będą z tobą natychmiast na tym samym poziomie. Jeśli chcesz mieć dobrą treść na swojej własnej stronie internetowej, istnieje wiele profesjonalnych poprawek, zwłaszcza jeśli chodzi o techniczne, prawne i inne dziedziny wiedzy. Tutaj również możesz wnieść swój wkład, ponieważ wiele terminów technicznych znanych jest tylko Tobie jako klientowi.

SEO punkt 3 - Struktura strony internetowej

SEO punkt 4 – Właściwy adres URL

Właściwa struktura URL jest ważnym czynnikiem dla dobrego rankingu w wyszukiwarkach i jednocześnie służy użytkownikowi na Twojej stronie jako orientacja. W tym celu wykorzystywane są tzw. mówiące adresy URL w optymalizacji wyszukiwarek. Pokazują one wyszukiwarki, a przede wszystkim użytkownika dokładnie tam, gdzie znajduje się on na Twojej stronie. Adresy URL nie powinny zawierać umlautów i żadnych zbędnych słów. Im krótszy, tym lepszy… Porównujemy strukturę adresu URL z półką, gdzie wszystko jest na właściwym miejscu i wyraźnie oznaczone. Ułatwia to wszystkim pracę i wpływa na efektywność strony internetowej. Szczególnie w przypadku wyświetlacza na smartfonach i tabletach… i tu dochodzimy do kolejnego punktu…

SEO punkt 5 - Mobilny przyjazny + czas załadunku

SEO punkt 6 – Wysokiej jakości zawartość jest najwyższym wymogiem SEO

Zawartość strony internetowej zawsze była najważniejszym punktem, jeśli chodzi o skuteczne umieszczenie w wynikach wyszukiwania wszystkich głównych wyszukiwarek. Przede wszystkim należy opracować plan, co chcesz osiągnąć za pomocą swojej strony internetowej i jak można zrealizować ten cel z wysokiej jakości treścią. Tutaj należy wziąć pod uwagę jedną z najważniejszych zasad udanej optymalizacji wyszukiwarek: Tekst powinien być przeznaczony dla osoby odwiedzającej Twoją stronę, a nie dla wyszukiwarki. Staramy się porównać to z udanym, rzeczowym filmem na YouTube. Ktoś w krótkim filmie wyjaśnia mniej lub bardziej skomplikowany temat. Jeśli robi to dobrze, otrzymuje dobre oceny, ponieważ pomógł komuś innemu zrozumieć ten temat. Liczba kliknięć na YouTube wzrośnie, gdy wiele osób będzie potrzebować dokładnie tych informacji, a wiele innych “lubię” zostanie dodanych.

Tak samo jest z treścią strony internetowej. Jeśli użytkownik wyszuka wiele produktów lub usług na stronie internetowej i uzyska cenne dodatkowe informacje, pozostanie na niej dłużej. Google rozpoznaje to i nadaje Twojej stronie internetowej większe znaczenie dla tego konkretnego wyszukiwanego hasła. To nie dzieje się z dnia na dzień, ale zdarza się. Oceny, informacje o produktach, dodatkowe informacje związane z tematem, wyniki testów itp. to tylko niektóre z wielu informacji o wartości dodanej.

Dzięki dłuższym pobytom na Twojej stronie internetowej Twój autorytet domeny wzrasta, a wraz z nim rankingi. Współpracujemy z naszymi klientami, aby tworzyć wysokiej jakości treści i zapewnić, że użytkownik znajdzie prawdziwą wartość dodaną.

SEO Punkt 7 - H1, H2 i inne pozycje SEO punkt 8 - Optymalizacja metadanyc

SEO punkt 8 – Optymalizacja metadanych

8.1 Optymalizacja tytułu Meta

Tytuł Meta ma duże znaczenie dla wyników w wyszukiwarkach, ponieważ spełnia kilka celów. Po pierwsze, jest on wyświetlany w wynikach wyszukiwarki i tym samym wpływa na szybkość klikania przez odwiedzających. Powinien on zawierać główne słowo kluczowe odpowiedniej podstrony i być powiązany z głównym słowem kluczowym tekstu. W idealnym przypadku są one identyczne. Długość tytułu Meta nie powinna przekraczać 55-60 znaków i powinna być niepowtarzalna.

8.2 Optymalizacja opisu meta

Meta Opis jest bardzo ważnym czynnikiem w optymalizacji wyszukiwarek, jak również w reklamie Google AdWords. Optymalizacja wszystkich Meta Opisów powinna, podobnie jak w przypadku Meta Tytułu, dopasować się tematycznie do zawartości danej strony. Użycie odpowiednich słów kluczowych jest tutaj zalecane, ponieważ słowa kluczowe w meta opisie są podświetlone w wynikach wyszukiwania i mogą prowadzić do wyższego wskaźnika kliknięć.

SEO punkt 9 - Badania nad słowami kluczowymi

9.1 – Słowa kluczowe, które mogą wywołać wyszukiwanie lokalne

Obejmuje to wszystkie słowa kluczowe, które są związane z miastem, jego okolicą lub dzielnicą (np. prawnik z Kolonii, prawnik specjalista z Kolonii, prawnik z zakresu prawa najmu). Nawet jeśli słowo kluczowe nie zostanie wprowadzone przez użytkownika z nazwą miasta, otrzyma on wyniki ze swojego miasta w wynikach Google my Business oraz w wynikach organicznych.

9.2 – Słowa kluczowe, które mogą wywołać transakcję na Twojej stronie internetowej

Identyfikowane są słowa kluczowe, które umożliwiają użytkownikowi podjęcie działań. Obejmują one zakup, prośbę o kontakt, zamówienie na newsletter lub coś podobnego. Te słowa kluczowe można określić za pomocą planera słów kluczowych Google, poprzez analizę konkurencji lub za pomocą profesjonalnych narzędzi SEO, a następnie sensownie wkomponować we własną treść strony.

9.3 – Słowa kluczowe, które generują sprzedaż, ponieważ rozpoznawalna jest wyraźna intencja użytkownika

Obejmuje to wszystkie słowa kluczowe związane z zakupem, kupnem online, książką itp. Są one prawie nieuchronnie wynikiem własnego modelu biznesowego, ale mimo to często o nich zapominamy.

SEO punkt 10 - Uważaj na swoje słowa kluczowe

SEO punkt 10 – Uważaj na swoje słowa kluczowe

W optymalizacji wyszukiwarek i badaniu słów kluczowych ważne jest, aby unikać konkurowania ze sobą słów kluczowych z różnych kategorii. Dlatego też zawsze należy mieć wgląd w poszczególne słowa kluczowe. Można to zrobić we wspólnych aplikacjach biurowych. (np. Open Office calc.) Im wyraźniejszy przydział na Państwa stronie internetowej, tym większe prawdopodobieństwo dobrego rankingu dla danego słowa kluczowego.

SEO punkt 12 – łącze wewnętrzne

Skuteczne łączenie wewnętrzne spełnia kilka celów jednocześnie i dlatego oferuje absolutną wartość dodaną dla użytkowników, wyszukiwarek i rozwoju sprzedaży.

12.1 – Powiązania wewnętrzne, które prowadzą do zakupu

Te linki pomagają użytkownikowi w szybkiej i łatwej nawigacji.

12.2 – Linki wewnętrzne prowadzące do właściwej podstrony

Te linki sygnalizują wyszukiwarkom, która podstrona jest istotna dla danego słowa kluczowego.

SEO punkt 13 - Budowanie połączeń organicznych

Koszty optymalizacji wyszukiwarek

Oferujemy optymalizację lokalnych i krajowych wyszukiwarek internetowych w uczciwych i przystępnych cenach. Jeśli chcesz dokonać SEO na skalę międzynarodową, przedstawimy Ci odpowiednią ofertę. Ponieważ niektóre kraje lub regiony bardzo różnią się od rynku niemieckiego, nie możemy tutaj udzielić Państwu ogólnych informacji. Tłem są głównie koszty ewentualnych tłumaczeń oraz koszty budowy łącza.

Wszystko z jednego źródła!

Oferujemy Państwu wszystkie ważne punkty z jednego źródła. Prosimy o kontakt!

Tworzenie tekstu

Wir erstellen Ihnen Texte mit Mehrwert, der Sie im Ranking langfristig steigen lassen wird!

Badania nad słowami kluczowymi

Badamy wszystkie istotne słowa kluczowe i integrujemy je z Twoją stroną internetową!

Budynek łącznika

Organiczne budowanie więzi jest jedną z naszych podstawowych kompetencji!

Idziemy!

Wir erstellen Ihnen gerne ein individuelles Angebot für eine erfolgreiche SEO!

Lokalizacja

WSO International
Droga Grevenbroicher 45
50829 Kolonia Niemcy
Telefon: +49 221/29884152
E-mail: info@web-seo-online.com