Doradztwo w zakresie SEO dla małych i średnich przedsiębiorstw

Nasze doradztwo w zakresie SEO obejmuje wszystkie punkty istotne dla udanego projektu

Lokalna, krajowa lub międzynarodowa SEO

Tworząc koncepcję, staramy się dokładnie odpowiadać na ich potrzeby.

Doradztwo w zakresie SEO dla stron internetowych

Nasze doradztwo SEO dla komercyjnych stron internetowych obejmuje wszystkie ważne punkty.

Doradztwo w zakresie SEO dla sklepów internetowych

Potrzebujesz porady SEO dla swojego sklepu internetowego. Możemy ci z tym pomóc!

Doradztwo SEO dla stron internetowych bez zysku

Potrzebujesz doradztwa w zakresie SEO dla swojej strony klubowej lub strony internetowej dla organizacji? Jesteśmy tu dla ciebie!

Możesz zmierzyć wydajność naszej pracy!

Jeśli chcesz, możemy wyposażyć Twoją stronę internetową w najnowszą technologię, abyś zawsze miał do dyspozycji wszystkie dane użytkownika. Oczywiście zgodny z DSVGO!

  • Numery gości
  • Sprzedaż
  • Wnioski o kontakt
  • Stopa skokowa

Nasze doradztwo w zakresie SEO opiera się na wieloletnim doświadczeniu i najnowszych odkryciach!

W naszych propozycjach zawsze bierzemy pod uwagę nadchodzące lub najnowsze aktualizacje z Google.

SEO Consulting

Na początku optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i podczas całego procesu SEO otrzymają Państwo szczegółowe porady od naszej firmy. Tylko przy średnio- i długookresowej współpracy możliwe jest osiągnięcie doskonałych wyników we wspólnych wyszukiwarkach. Dlatego też skupiamy się na ciągłości i stabilności. Po otrzymaniu kompleksowej analizy Państwa strony internetowej, określamy strategię optymalizacji naszej wyszukiwarki. Nasze doradztwo w zakresie SEO jest punktem wyjścia ciągłego procesu, który jest poprzedzony właściwą strategią SEO.

SEO Beratung Punkt 1: Die Webseite

SEO consulting point 2: The SEO strategy

W ramach doradztwa w zakresie SEO omawiamy również wstępną strategię, aby poznać cele klienta. Służy nam również do przeprowadzenia analizy konkurencji na poziomie lokalnym, krajowym i, w razie potrzeby, międzynarodowym. Na podstawie tych informacji możemy również sporządzić plan lekcji i określić poszczególne punkty do realizacji. Istotną rolę odgrywa stan faktyczny, którego zupełnie nowe strony internetowe zazwyczaj potrzebują więcej czasu na zdobycie pierwszego miejsca w rankingu..

SEO Beratung Punkt 3: Aufgabenverteilung

Punkt 4 konsultacji SEO: Czynniki zewnętrzne

Sprawdzamy Twoją stronę pod kątem czynników zewnętrznych, które obejmują przede wszystkim istniejące backlinki. Tworzymy analizę konkurencji i pokazujemy niezbędne kroki. Ważne portale, które są ważne dla danej branży, mogą w tym momencie powodować dodatkowe koszty, ale tylko wtedy, gdy klient wyrazi na to zgodę.

SEO Beratung Punkt 5: Ihre Kompetenz in Netz

W ten sposób przechodzimy dodatkową milę i co miesiąc dostarczamy Ci raport z rankingu słów kluczowych. Możesz więc w każdej chwili obserwować rozwój swoich najważniejszych słów kluczowych. Bo tylko ufna współpraca kończy się w końcu sukcesem. Dlatego też nie wymagamy od naszych klientów wysokich kwot, lecz umożliwiamy Państwu stały, dobry rozwój w zakresie optymalizacji wyszukiwarek po niskich miesięcznych stawkach dzięki uczciwej i przejrzystej pracy.

Eine erfolgreiche Webseite benötigt viel Arbeit!
SEO-Beratung

SEO consulting point 1: The website

Przede wszystkim oglądamy aktualną stronę internetową i sprawdzamy jej mocne i słabe strony. Są one streszczone w jednym lub kilku dokumentach. Następnie przedstawiamy propozycję kolejnych kroków. Jeśli aktualna strona jest technicznie aktualna, nie ma powodu, aby jej nie optymalizować. Przedmiotowe oprogramowanie nie odgrywa roli w podejmowaniu decyzji, a jedynie aspekty związane z bezpieczeństwem. Ponieważ znamy wszystkie wspólne systemy, możemy je również zoptymalizować. Tworzymy również działania dotyczące linków wewnętrznych, działań na stronie oraz struktury serwisu.

SEO Beratung Punkt 2: Die SEO Strategie

SEO consulting point 3: Task distribution

Zdefiniowanie zadań w ramach realizacji pierwszych działań SEO. Obejmuje to badanie słów kluczowych i tworzenie tekstów. Z reguły bardzo wspieramy naszych klientów w tworzeniu odpowiednich i wysokiej jakości tekstów. Istnieją jednak również branże, które są tak wyjątkowe, że możemy to zrobić tylko w ograniczonym zakresie. Następnie potrzebujemy pomocy ze strony firmy oraz, w zależności od wielkości strony internetowej, dedykowanej osoby kontaktowej. Oczywiście wszystkie teksty są wysyłane do klienta po utworzeniu, dzięki czemu są one sprawdzane pod względem poprawności technicznej.

SEO Beratung Punkt 4: Externe Faktoren

SEO consulting point 5: Twoja kompetencja w sieci

Sprawdzamy i analizujemy również istniejące ratingi na portalach. Ponadto opracowujemy propozycje dotyczące dalszych dobrych ratingów, które w dłuższej perspektywie zwiększą Państwa reputację w sieci.

SEO Beratung Punkt 4: Externe Faktoren

Zapewniamy Ci znacznie większy ruch na Twojej stronie i tym samym znacząco zwiększamy Twoją sprzedaż. Ponieważ przeprowadzamy stałą i ciągłą optymalizację wyszukiwarek, gwarantujemy Państwu stale dobry ranking w Google & Co. Wiemy, że optymalizacja wyszukiwarek to przede wszystkim naprawdę ciężka praca. Codziennie zmienia się sieć i wyszukiwarki internetowe. Tylko ktoś, kto zawsze jest na balu, może utrzymać cię na stałe na szczycie.

Udana strona internetowa wymaga dużo pracy!

Zacznijmy razem i stwórzmy spójną koncepcję!

Lokalne SEO

Lokalne SEO dla małych firm z i bez sklepu!

SEO National

Optymalizacja wyszukiwarek SEO dla firm z wszystkich branż!

Międzynarodowe SEO

Optymalizacja wyszukiwarek dla rynku międzynarodowego w Rosji, Azji, Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej!

Zaczynajmy!

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę!

Lokalizacja

WSO International
Droga Grevenbroicher 45
50829 Kolonia Niemcy
Telefon: +49 221/29884152
E-mail: info@web-seo-online.com