Korzystaj z ogłoszeń Microsoftu doskonale!

Pomożemy Ci umieścić reklamy na Bing, Yahoo i MSN, co w dłuższej perspektywie zwiększy Twoją sprzedaż.

Kampanie reklamowe Microsoft Ads

Microsoft Ads Campaigns pozwala reklamodawcom na wyświetlanie reklam w wyszukiwarkach Bing i Yahoo. Zasada reklamy Microsoft Ads jest podobna do tej z liderem rynku Google. Koszt kliknięcia w reklamę ponosi klient. Ponadto Microsoft, podobnie jak Google AdWords, udostępnia tzw. edytor, który można pobrać na komputer jako oprogramowanie.

Microsoft Partnerwebseiten

Definicja grupy docelowej

Określenie grupy docelowej jest również jednym z najważniejszych przygotowań do udanych kampanii reklamowych w Microsoft Advertising. Tutaj, podobnie jak w przypadku wszystkich innych kampanii reklamowych, odpowiednia grupa docelowa jest wybierana według kryteriów geograficznych, socjologicznych i demograficznych. Ponadto należy wziąć pod uwagę czynniki specyficzne dla grupy docelowej. Należą do nich na przykład dni tygodnia i pory dnia, które mogą być istotne dla ogłoszeń.

Microsoft Anzeigen und Reichweite

Ceny kliknięć dla reklam Microsoftu

Ceny kliknięć w reklamach Microsoftu opierają się przede wszystkim na współczynniku klikalności i współczynniku jakości przypisanym do danego słowa kluczowego. Powoduje to bezpośrednią zależność od jakości tekstów ogłoszeń i tekstu danej strony internetowej. Odpowiednia długość pobytu i interakcji jest również wliczona w cenę kliknięcia. Kolejnym czynnikiem jest oczywiście konkurencja, która również konkuruje o odpowiednie słowa kluczowe.

Microsoft als Alternative
Microsoft Ads Kampagnen

Strony internetowe partnerów Microsoft

Powodem, dla którego reklamy mogą być umieszczane na Bing i Yahoo jest współpraca obu firm w ostatnich latach. Poprzez wspólny marketing ogłoszeń nawiązano współpracę pomiędzy kilkoma firmami, które są połączone we wspólną sieć. Sieć ta obejmuje, na przykład, LinkedIn i kilka innych firm.

Zielgruppendefinition

Microsoft Ads i zasięg

Reklamy Microsoftu są ograniczone do wyników wyszukiwania Bing, Yahoo, MSN i innych partnerów. W zależności od platformy, można wybierać pomiędzy reklamami wyszukującymi a reklamami treści, które muszą być zoptymalizowane zgodnie z zapytaniami wyszukującymi. Reklamy treści są ściśle powiązane z siecią Microsoft. Nie można jednak wybierać pomiędzy poszczególnymi portalami dla reklam treści, ponieważ są one nadawane wszędzie. Wysyłka jest kierowana do otwartego obszaru stron internetowych partnerów.

Klickpreise bei Microsoft Anzeigen

Microsoft jako alternatywa

Reklamy Microsoftu działają z powierzchownym widokiem, tak jak w przypadku lidera rynku Google. Najpoważniejsza różnica jest na pewno w zakresie, ponieważ Microsoft ma tylko niewielki udział w rynku. Istnieją już jednak branże, z którymi warto reklamować się z Bingiem, Yahoo i MSN. Wiele urzędów jest zobowiązanych do tworzenia zapytań ofertowych wyłącznie za pośrednictwem Bing. Jeśli więc należą one do grupy docelowej, to należy się nad tym zastanowić.

Są też inne powody, aby myśleć o reklamach Binga. Mamy stale pozytywne doświadczenia z klientami, którzy są zainteresowani reklamami Microsoftu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące możliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!

Nasze usługi w Microsoft Ads

Optymalizujemy Twoje kampanie i grupy reklamowe pod kątem optymalnego wykorzystania dostępnego budżetu!

Czego szukamy w kampaniach reklamowych Microsoftu?

Dla powodzenia kampanii Microsoftu kluczowe znaczenie ma wiele małych czynników!

Współczynnik jakości

Zapewniamy wysoki współczynnik jakości i tym samym niższe ceny kliknięć!

Optymalizacja tekstu

Aby kampania zakończyła się sukcesem, musisz stworzyć odpowiedni tekst i umieścić go na własnej stronie!

Badania nad słowami kluczowymi

Wybieramy i monitorujemy rozwój słów kluczowych w ramach poszczególnych kampanii.

Reklama w Bing

Twoje ogłoszenia publikujemy w Bing i codziennie sprawdzamy ich wyniki.

Reklama na Yahoo

Publikujemy Twoje ogłoszenia na Yahoo i codziennie sprawdzamy ich wyniki.

Reklama na MSN

Publikujemy Twoje reklamy na MSN i codziennie sprawdzamy ich wyniki.

Czynniki sukcesu Microsoft w reklamie

Do tworzenia udanych kampanii Microsoftu potrzebna jest specjalistyczna wiedza, która jest stale poszerzana!

  • Współczynnik jakości
  • Wysokie wskaźniki kliknięć
  • Sprzedaż
  • Wnioski o kontakt

Lokalizacja

WSO International
Droga Grevenbroicher 45
50829 Kolonia Niemcy
Telefon: +49 221/29884152
E-mail: info@web-seo-online.com